Na snídani v Siddharta café

Pokud stejně jako já patříte mezi milovníky hotelových snídaní, a navíc se Vám líbí i místa s asijskou atmosférou, pak Vás jistě zaujme možnost užít si snídani v pražském Siddharta café.

Kde a kdy

Siddharta café je součástí Buddha-Bar hotelu. Nachází se kousek od Staroměstského náměstí (Jakubská 8). Každý den si tam v době od 6:30 do 11:00 můžete dopřát pochutiny ze snídaňového menu.

Interiér a nabídka

Jak už název kavárny napovídá, po příchodu se ocitnete v interiéru inspirovaném orientem. Lustry i židle se směle hlásí k pop artu, zatímco malby odkazují ke jménu kavárny. Prostředí je to příjemné  a útulné.

Podobizny Buddhy tvoří dekoraci předělu kavárny.
Podobizny Buddhy tvoří dekoraci předělu kavárny.

Samotný snídaňový bufet je relativně střídmých rozměrů. Kromě klasické nabídky v něm ale naleznete i sekci s čerstvým ovocem, které chutnalo velice dobře i v zimním období. Pokud dáváte přednost zelenině, v nabídce byla čerstvá i tepelně upravená.

Pult s ovocem a zeleninou.
Pult s ovocem a zeleninou.

Osvěžit se můžete kávou, čajem, pro fanjšmekry je k dispozici i Prosecco. Lákavá je i nabídka à la carte. Můžete posnídat restované houby Portobello či ovocný salát s mátovým sirupem.

Doporučení 

Prostory Siddharta café.
Prostory Siddharta café.

Pokud máte chuť na neobyčejnou snídani, pak je návštěva Siddharta café tou správnou volbou. Za největší klady považuji příjemný personál i prostředí. Nicméně lehce mě zklamalo, že snad s výjimkou nabízeného wakame salátu, není v nabídce asijská varianta snídaně. Očekávala bych to zvláště proto, že v přidružené restauraci Buddha-Bar se to orientálními pokrmy jen hemží. 🙂

1 komentář u „Na snídani v Siddharta café

Komentáře nejsou povoleny.